STOP kolejnej próbie wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji

[fot. Sergey Nivens/ Fotolia.com]

Polskie KOBIETY brońmy naszych praw, brońmy naszego prawa WYBORU do podejmowania samodzielnych decyzji, przez nas same. To nie sprawa ani kościoła katolickiego, ani tym bardziej PiS. PAMIĘTAJCIE O TYM. O tym, ile rodzina chce mieć dzieci i jakie, to MY RODZICE mamy prawo do decyzji, nie szaleńcy religijni.

Do Premier RP Beaty Szydło, posłów i posłanek: Polki, które dokonują aborcji, są młodsze i starsze. Są katoliczkami i niewierzącymi. Mają dzieci, mężów, partnerów lub żyją samotnie. Są wśród nas. Potrzebują naszej empatii, a nie potępienia.

W zeszłym roku doprowadziłyśmy do wyrzucenia do kosza ustawy o całkowitym zakazie aborcji, ale ten przerażający pomysł powrócił. Musimy znów wygrać! Jarosław Kaczyński wraz ze swoją partią chce, by Polki rodziły dzieci, które umrą tuż po porodzie! To jest szaleństwo! Ale kilka miesięcy temu nasze olbrzymie protesty wystraszyły rząd. Jeśli pokażemy, że nie poddamy się, dopóki nie przestaną atakować Polek, znów nam się uda!

Posiedzenie w Sejmie już pojutrze! Dołącz do wielkiej petycji, udostępnij ją na Facebooku i wszędzie indziej. Kiedy zbierzemy 150 tysięcy podpisów, nasza petycja trafi do Sejmu i wszystkich mediów. Będziemy walczyć dopóki się nie wycofają!

Tu możesz podpisać petycję: secure.avaaz.org

 

POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ działu migawki z sieci

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz